Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme, Gazeta, Shqip, Online, live 24

Rishfaqet Kallashi, publikon foto me plumba në mes të gjoksit

kallashi-gjoksPaksa e çuditmë: prej kur ndodhi skandali i shumë i përfolur me Kallashin, asnjë medium më nuk e shënoi asnjë fjalë për te.

Sikur e harruan edhe ato portale, të cilat nga ajo fituan miliona klikime për shkrimet e fotot e saj.

Po çuditem edhe unë , – thotë Kallashi për Kosovaren. bënin lajme edhe pa fol unë asnjë fjalë. Merrnin nga facebook-u im edhe foto dhe i publikonin ato , të cilat u konvenonin atyre për pëlqime dhe lexueshmëri.

Në pyetjen, se ku është e gjendet Kallashi këto ditë dhe pse mungon , ajo përgjigjet:

Jo, unë nuk po mungoj. Unë jam duke punuar aty ku edhe kam punuar. Siç e dini , pata pak telashe me problemin e njohur, por gjithçka kaloi mirë dhe është në rregull. Natyrisht unë e kërkoj edhe e dua drejtësinë. Më duhet të them se ne kemi shtet, por ligj nuk kemi. Ajo çka ka ndodhur është tepër qesharake dhe natyrisht për ta rrënuar imazhin tim të krijuar më në fund .

Nejse.. do flasim një herë tjetër për të gjitha. Do jem shumë e hapur për gjithçka , për gjithkë- thotë Kallashi, e cila nuk harron të falënderojë të gjithë ata që i shkruan mesazhe dhe e përkrahën.Kosovarja

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.