Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Berisha nxjerr mesazhin: Ermal Hoxhën e trajtojnë në burg si mbret

berisha-fbb2015Kujdes i vecante ne burg per Ermal Hoxhen, nipin e diktatorit Enver Hoxha, i arrestuar per trafikun e kokaines ne Xibrake.

Keshtu shkruan ish kryeministri Sali Berisha ne faqen e tij ne FB. Ai thekson se qytetari dixhital denoncon nga burgu: Kujdes i veçante per Ermal Hoxhen

“Z.Berisha..jam nje i paraburgosur deri para ca ditesh kam qen ne 302 ku si te tjer te ndaluar dhe un..u njoha me te ndaluar apo te denuaraty..pash se te previlegjuar ishin disa qe kan vrar..dhe kan dhomat me teprevilegjuara ne katin e dyt..nder keta ishte dhe Ermal Hoxha qe kishtedhe celular..ne nje kontroll sigurie sic e bejn 3 her ne jav.nje polic jagjen e ja merr..por mbas pak ditesh poloci paralajmerohet per shkarkim..apo trasferim..dhe Ermalit i vjen tel.tjetr…nga kush thoni ju??? Nga vet drejtori i burgut..aty thash se ne me kte qeveri..me ktadrejtues..kemi marr fund…ju lutem dua te ngelem anonim..sepse mund tiimagjinoj pasojat…me respekt per ju D.T.”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.