Home 2015 September

Monthly Archives: September 2015

Ja cfarë ndodh kur një iPhone 6S qëllohet me snajper

IPhone 6S i ri ka një shtresë të jashtme prej alumini të fortë, por a është e mjaftueshme që t’i bëjë ballë “sulmit”, nga...

SHBA: Rusia s`po bombardon ISIS, por kundërshtarët e Assadit

Një orë pasi njoftoi Shtetet e Bashkuara, Rusia ndërmorri ofensivën e parë ajrore në Siri. Avionët Sukoi Su-24 goditën qytetet Homs, Latakia dhe Hama....

Atletico Madridi, surpriza e Champions, fitojnë të mëdhenjtë

Klubet e PSG, Real Madrid, Manchester United dhe Juventus e mbyllen me fitore mbrëmjen e dytë në Ligën e Kampioneve, ndërkohë që supriza është...

Femra në foto me Dritan Priftin, paditi ministrinë pas shkarkimit

Gruaja që shfaqet në foto në momente intime me ish-ministrin e Energjisë Dritan Prifti, shtetësja me iniciale M.M, është shkarkuar nga e njëjta ministri,...

Nishani: Koalicioni i majtë është krisur, kanë prekur shtyllat e shtetit

Presidenti Bujar Nishani ka akuzur mazhorancën se ka goditur tre shtyllat ekzistenciale të shtetit, ku Presidenti luan një rol balancues.Në “ Tonight Ilva Tare”...

Aurela Hoxha vesh sërish fustanin e nuses

Ajo është në proces divorci me bashkëshortin e saj, por ka guxuar të vishet me të bardha. Në tëvërtetë kjo nuk është një...

Gazetari goditet nga makina teksa transmetonte LIVE

Një gazetar meksikan i Fox Sports është shtypur nga një makinë gjatë kohës që ishte në lidhje direkte.Fatmirësisht, David Medrano nuk pësoi asnjë dëmtim...

Arbana Osmani tregon foton e djalit

Prezantuesja Arabana Osmani i ka treguar foto të djalit të saj, kengetares dhe mikes se sajJonida Maliqit. Ajo ka publikuar një foto ku...

Cristiano Ronaldo arrin kuotën e 500 golave

Futbollisti i Realit, Cristiano Ronaldo ka shënuar golin e tij të 500-të në karrierë.Portugezi iu kthye golave pas tri ndeshjeve pa gjetur portën kundërshtare...

Bleona Qerreti s`di të ndalet, publikon foto me gjoksin jashtë

Bleona Qerreti rikthehet tek metoda e saj me te cilen terheq vemendje me se shumti.Ajo ka pozuar me gjoksin perjashta ne nje spot fotografik...

LAJMET E FUNDIT