Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Zhvishet në breg të detit, Ilda Bejleri tregon format seksi

ilda-bejleri2015Ka marre komplimenta te shumte gazetarja Ilda Bejleri me kete foto.

Rreth kater ore me pare, bukuroshja e Supersportit ka publikuar kete foto ne Instagramin e saj, ndersa komentet me komplimente kane vershuar, citon lajmifundit.al. Gazetarja simpatike qe pak kohe me pare u perfol per nje lidhje me Xherdan Shaqirin, ka nxjerre ne pah trupin dhe format e saj, duke vene theksin tek vithet.

Per ate pjese te trupit ne fakt, Ilda ka marre edhe komplimentet me te shumta, ndonese disa prej komentuesve kane perdorur nje fjalor banal.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.