Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Publikohen fotot e dasmës së Sinan Hoxhës në Tiranë

sinani-andrraaKëngëtari i muzikës popullore Sinan Hoxha po martohet në Tiranë me të fejuarën e tij Andrra Destani.

Në facebook janë publikuar ndërkohë edhe fotot e ceremonisë ku nusja duket me të vërtete simpatike.
Në një moment ajo është fotografuar me babain që e përcjell drejt altarit ndërsa më pas Andrra ka pozuar me dhëndërrin, këngëtarin Sinan Hoxha.

Pjesa e parë e ceremonisë u mbajt dje në Maqedoni në vendlindjen e nuses ku Sinan Hoxha mbërriti me një helikopter dhe me makina luksoze.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet