Publikohen fotot e dasmës së Sinan Hoxhës në Tiranë

Showbiz

sinani-andrraaKëngëtari i muzikës popullore Sinan Hoxha po martohet në Tiranë me të fejuarën e tij Andrra Destani.

Në facebook janë publikuar ndërkohë edhe fotot e ceremonisë ku nusja duket me të vërtete simpatike.

Në një moment ajo është fotografuar me babain që e përcjell drejt altarit ndërsa më pas Andrra ka pozuar me dhëndërrin, këngëtarin Sinan Hoxha.

Pjesa e parë e ceremonisë u mbajt dje në Maqedoni në vendlindjen e nuses ku Sinan Hoxha mbërriti me një helikopter dhe me makina luksoze.

ME TE LEXUARAT