Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rita Ora me veshje kuqezi ekspozon gjoksin, promovon X Factor

rita-ora-kuqeziRita Ora është ylli i jurisë së X Factor.

Ajo do të jetë sërish këtë vit në jurinë e spektaklit të famshëm dhe me këtë rast ka bërë edhe fotot e promovimit të shfaqjes.

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka pozuar me një veshje kuqezi, ndërkohë që ka ekspozuar dukshëm edhe gjoksin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet