Vlorë, policia asgjëson 13 parcela me kanabis

Kliko per me shume info

kanabisPolicia e Vlorës ka zbuluar dhe asgjësuar 13 parcela me 1740 rrënjë kanabis sativa.
Bimët narkotike u gjetën në fshatin Bashaj, në vendin e quajtur “Përroi i Boderit”.

Ndërkohë, në fshatin Malçan të Sarandës, është gjetur një parcelë me 118 rrënjë kanabis.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here