Transferimi te Stoke City, Crouchi tallet me këmbët e Xherdan Shaqirit

Kliko per me shume info

shaqiri-kembetPetr Crouch ka bërë një postim në twitter ku është tallur pak a shumë me këmbët e Xherdan Shaqirit.
Nëpër rrjetet sociale, kanë qarkulluar postimet se Shaqiri është duke i bërë konkurencë Crouchit me muskujt e këmbëve.

Sidoqoftë, nuk ka vonuar shumë dhe ka ardhur përgjigja e anglezit.

Kliko per me shume info

“Dita e muskujve të këmbëve është e mbivlerësuar”, ihste postimi i Crouchit në twitter.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here