Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Bie nga shkallët gjatë koncertit të Taylor Swift, adoleshenti dëmtohet rëndë

taylorKoncerti i fundit i Taylor Swift nuk ka qenë aq i mirë për një fans të këngëtares, pasi është rrëzuar nga shkallët e stadiumit për të pësuar lëndime mjaft të rënda.

Adoleshenti ka pësuar lëndime të mëdha pas rrëzimit në koncertin e Taylor Swiftit të mbajtur në Century Link Field, Seattle, raporton NME.com.

Në stadiumin e ekipit të bejsbollit, Seattle Seahawks këngëtarja Taylor Swift të shtunën e ka mbajtur turneun e saj të radhës nëpër botë, transmeton Koha.net.

13 vjeçari, ishte rrëzuar nga një lartësi afër 5 metra duke pësuar lëndime shumë të rënda. Ai tani është duke u shëruar në spitalin “Harborview Medical Center” në Seattle.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet