Berisha “zbulon” parcelat e Tahirit në Tepelenë

Kliko per me shume info

berishaSali Berisha ka postuar sot një foto të një parcele si dhe një koment anonim nga Facebook, duke ja servirur ato publikut si prova se janë “Parcela ministrore kanabisi ne Tepelene!”.

“Te dashur miq, ne fotot e meposhtme keni pohimin e shefit te komisariatit te Tepelenes se ky rreth ka tejkaluar disa here Lazaratin e dikurshem per plantacionet e pafundme te kanabisit dhe nje nga parcelat ministrore te kanabisit, siç quhen disa parcelat me te shendetshme me peme qe shkojne deri ne 10-12 kg”, – shkruante Berisha në komentin e tij.

Kliko per me shume info
loading...

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here