Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ronaldo tregohet i madh, ja si i përshëndet fansat e Real Madrid

ronaldo20155Cristiano Ronaldo edhe një herë tjetër ka dëshmuar se është një njeri i madh.

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka gëzuar disa tifozë të skuadrës spanjolle, të cilët kishin dalë ta presin.

Ai është ndalur në rrugë për të përshëndetur fansat e tij, me të cilët ka bërë foto dhe u ka dhënë autografe.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet