Modelja tregon format shpërthyese me bikini të kuqe

Showbiz

blac-kuqeBlac Chyna vazhdon të terheqe vemendjen dhe te bëjë “zhurmë”. Ne 2014 ajo ishte në qendër të vemendjes përsa i përket shkëputjes së marrëdhënies me ishin e saj, Tyga.

Prej kohësh qarkullojnë zëra se Tyga dhe Kylie Jenner janë në një lidhje sëbashku. Në llogarinë e saj Instagram, Chyna shkruan: “E di, unë të mungoj ty”.

Me bikini të kuqe Blac shfaqet sensuale pranë pishinës duke treguar linjat perfekte trupore.

Edhe pse ajo nuk e ka konfirmuar saktësisht se kujt ia dedikon këto fjalë në mediat sociale, ndjekësit e saj mendojnë se ata do të rikthehen sërish bashkë.

Qarkullojnë zëra se ishi po i vjen rrotull, për t’u përpjekur për një rilidhje.

ME TE LEXUARAT