Home 2015 August

Monthly Archives: August 2015

Laprakë, sherr masiv mes shoferëve të furgonëve

Qytetaret denoncojne një situatë kaotike ne zonen e Laprakës. Denoncimi eshte bere me nje video tek faqja “Jeta osh qef”. Furgonat e linjës...

Skandali me çmimet e biletave në Rinas, fluturimet nga Shqipëria më të shtrenjtat në...

“Qytetarët ankohen se çmimet e biletave ajrore për të udhëtuar nga Tirana drejt vendeve të tjera janë më të lartat jo vetëm në rajon,...

Aksioni i qeverisë, ja cfarë ndodh në mes të Tiranës

Me sa duket deri në këto ditë të para, të gjithë të gjobiturit për urinim në publik, janë kapur në brigjet e Lanës, ndërsa...

Keni gjoba të pa paguara? Ja cfarë rrezikoni nëse dilni në Tiranë!

Paralajmërimi i shtimit të kontrolleve për gjobat nga Rrugorët e Tiranës, ka bërë që shumë qytetarë t’u drejtohen sporteleve për të shlyer masat administrative...

Capital T rrëfen ”lidhjen” me modelen Vildane Zeneli

Ai quhet Trim Ademi, por të gjithë e kemi njohur si Capital T. Flasim për reperin e njohur e të suksesshëm, i cili gjatë...

“Takimi në SHBA me Parashqevi Simakun dhe lidhja e saj me shefin e Sigurimit”

Nëse shkoni në profilin e Facebook-ut të këngëtares së njohur shqiptare dhe nëse kërkoni pak, do të gjeni foton e një kopertine shkëputur nga...

Marinsi fton në takim femrën më të fuqishme në botë, shpërthen interneti

Jarrod Haschert është marins në ushtrinë amerikane në Karolinën e Jugut. Por jo si të tjerët.Ai ka rënë në dashuri me femrën më të...

Ja 12 telefonat rivalë të modelit më të ri të Apple

Në qoftë se tradita e viteve të fundit është domethënëse, atëherë Apple do ta zbulojë modelin e saj të ardhshëm të iPhone në shtator.iPhone...

Një dhuratë e vecantë për Luana Vjollcën

Luana Vjollca vazhdimisht merr dhurata, lule dhe përjeton akte nga më të ndryshmet nga fansat e saj të shumtë.Kësaj radhe, njëri nga ta ka...

Kujdes nga këto pasworde, janë të stërpërdorura, gjenden lehtë

Numri me i madh i përdoruesve të internetit ka në perdorim fjalëkalime të tmerrshme.Sipas një studimi të ri, dhe informacionet e tyre janë më...

LAJMET E FUNDIT