Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Ambasadori i SHBA Donald Lu në selinë e PD, takon kreun e opozitës Lulzim Basha

basha-luRreth ores 11:00 ambasadori amerikan ne Tirane Donald Lu ka vizituar seline e Partise Demokratike, per nje takim me kreun e saj Lulzim Basha.

Nuk behen me dije detaje nga biseda, por kjo vizite, vjen ne nje kohe qe selia diplomatike e Uashingtonit e ka quajtur te turpshme qe nje anetar i parlamentit, ka qene i denuar per trafik te qenieve njerezore.

Po keshtu ne mesdite Partia Demokratike prezanton platformen e saj per dekriminalizimin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. tokesori says

    lulush po qe vodhe 230 milione EU nga Rruga e Kombit a do ti tregosh ambasadorit. po qe i fale detin Greqise, po qe u vrane 4 veta ne 21 janar a do ti thuash se ishe TI, pacavure saliut, qe urdherove gardistet te qellonin mbi popullin e pa mbrojtur, po per sarajet qe ti shembi INUK-u se ishin pa leje dhe fallsifikove firmen e nje te vdekure dhe bere pallatin. Jo te gjallet, po edhe te vdekurit ke vjedhur ti I MALLKUAR. Zoti Lu duhet ti dije te gjitha keto PISLLIQE qe ke bere, dhe nuk jane vetem keto, MASKARA !!!!

Leave A Reply

Your email address will not be published.