Karikuesit e iPhoneve ju prishen shpejt? Ja zgjidhja

Kliko per me shume info

karikues-iphoneNjë telefon sikur iPhone do të dëshironte që secili njeri që ta kishte.

Të posedoni një të tillë ju keni më vete shumë gjëra, mund të bëni fotografi, të dëgjoni muzikë, të argëtoheni, të lidheni me botën përmes internetit etj.
Problemi i vetëm që ka iPhone është mbushi i tij, i cili lehtë dëmtohet. Por për ta mbrojtur atë ka disa forma të lehta dhe të cilat janë shumë efikase.
Mbështjellja e tij me spiralen e një lapsi është një mundësi e mirë, ashtu sikur mund të lidhet edhe me penj të ndryshëm të cilët mund t’i dekoroni sipas dëshirës suaj.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here