Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Angela Merkel priti në radhë për një foto me këtë personazh në Tiranë?!

ermal-mamaqi-merkelHumoristi dhe këngëtari shumë i dashur për shqiptarët, Ermal Mamaqi ka postuar një foto të bërë me kancelaren gjermane Angela Merkel, gjatë vizitës së saj katër orëshe në Tiranë.

Ai bën batutë dhe shkruan “Kjo Anxhela la nam. Ska pa, me nejt gruja 2 orë me tu lut për një foto”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. Naseri says

    Perralla me sy hapur. Kjo duket qe eshte fotomomtazh.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet