Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ben Affleck i raskapitur pas divorcit

b-affleckAktori Ben Affleck është rikthyer në Los Anxhelos pas pushimeve të kaluara në Bahamas me ish-bashkëshorten e tij dhe 3 fëmijët.

Aktori 42-vjeçar dukej në një gjendje të rraskapitur teksa ka blerë një pije në një lokal në lagjen e tij në Brentvud.

Kjo është hera e parë që Affleck është fotografuar pa unazën e martesës, që pas bërjes publik të lajmit për divorcin.

Nga ana tjeter Jennifer Garner është fotografuar javën e kaluar në Nju Jork, e cila pavarësisht divorcit, në gisht mbante akoma unazën e martesës.

Sipas “Daily Mail”, aktori po e përjeton shumë keq këtë ndarje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet