Tahiri: Vrasësi i turistëve cekë duhej të ishte në burg

Kliko per me shume info

tahiriMinistri i Brendshem Saimir Tahiri ka gjetur rastin te leshoje kritika te ashpra ndaj gjykatave shqiptare pas kapjes se personit te dyshuar per vrasjen e ciftit te turisteve ceke ne Dukagjin te Shkodres.

“Faleminderit Policise dhe banoreve te Dukagjinit per arrestimin ne kohe rekord te njeriut qe ndoshta duhet te ishte ende ne burg per krimet e meparshme, e jo te vriste perseri”, shkruan Tahiri ne FB.

Kliko per me shume info
loading...

3 COMMENTS

  1. RESPEKT PER POLICINE qe edhe pse e di se ne Shqiperi gjykatesit jane te korruptuar punen e bejne me devotshmeri !!!! RESPEKT DHE PER ZOTIN TAHIRI qe nuk pyet per LEHJE QENSH po ben punen e tij konform ligjeve dhe rregullave. Me duhet te shtoj nja dy rradhe ketu per nje video mjerane te nje personi qe policia e mbajti per 20 minuta te shtrire ne toke…Wow, c’fare lajmi ?! Shume pelqejne te jetojne ne Ameriken e Veriut, hajde dhe mos ju bind urdherit te policit po e sheh pastaj….

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here