Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Braçe: Bravo e madhe për Policinë! Pamjet u publikuan që ti shohë Lulzim Basha

erion-brace14Deputeti Erjon Braçe përshëndeti veprimet e policisë së shtetit. “Bravo e madhe për Policinë e Shtetit!! Policia bën punën; çunat e narkoterrorizmit janë në pranga tani. Për transparencë si kërkesë e Lulzim Bashës, pamjet e operacionit janë tërësisht publike. Ashtu siç avokati i Berishës në dispozicion të tyre. Tani, drejtësi”, shkruan Braçe.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
3 Comments
  1. tokesori says

    sa i degjoni derdellitjet e atij papagalli Z. Erion….A nuk ishte po ky lulzim ne 21 janar? Ky kopuk eshte komplet i pa afte si politikan, po kur vjen puna ai eshte mbeshtetesi kryesor i bandave kriminale. Shih kronikat e fushatave te zgjedhjeve dhe duket fare qarte…

  2. tr says

    Luli do fut I pari ne burg pastaj sali qimja. Fuckres

  3. Bashkimi emigrante says

    Nje policie e drejtuare politikishte nga PS e PD eshte e pa afte per te kryere detyrene e saje.Kjo polici deri dje punoi per mbrojtjen e klaneve te Berishes e Sote Kjo polici po punone per tua kaluare Kto klane Rames e Metes.Lazarati e bene kolombi e po’ lene kolombi per interesa te Politikaneve kriminale ku me gjakune e policeve e qytetareve te pa fajshem po’ nderjtojne parajsen e krimit.Dhe Ju Braqe Mos beni si papagadhi i Ps.Bravo policise qe lejoje transferimin e lazzaratit e gjysmese se territorio Shqiptare ne kolombi.Bravo policise qe arrestone e le ne burge qytetaret e thjeshte te cilet per shkake te varferise detyrohen te vjedhine dritta.Bravo policise e cila po’ lejone trafikajne per interesat E Berishes,Rames,Bashes,Metes dhe kupolave kriminale prane tyre.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet