Pranga 48 vjecarit në Lazarat, kapet me 300 gram kanabis

Kliko per me shume info

prangaNga ana e specialistëve të seksionit kundër narkotikëve,rreth orës 19.30 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit Latif Gaba,48 vjeç lindur dhe banues në fshatin Lazarat. Arrestimi i tij u bë pasi gjatë kontollit të ushtruar përreth banesës së tij në fshatin Lazarat,Gjirokastër dhe ju gjet një qese jeshile ku brenda saj ndodhej 300 gram bimë narkotike e llojit cannabis sativa.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here