Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ja si do ta festojë ditëlindjen ”Kallashi”

kallashiiiiKallashi sot e ka ditëlindjen.  Ajo ka ditë që këtë lajm e ka dhënë në facebook-un e saj, tek e ka publikuar edhe një foto të përbashkët të atyre që do marrin pjesë në programin e sontëm, atyre,që do të krijojnë e mbajnë  sonte deri na agim  atmosferën e ndezur në clubin e natës “Kobra City”.

Në foto shihen pesëmbëdhjetë femra, të cilat do vallëzojnë sonte special për ditëlindjen e shoqes së tyre -Kallashit.

Janë aty edhe emrat e atyre që edhe do këndojnë, si Enver Kuki , Den Hasani , Vedat Kastrati e të tjerë. Kallashi , për revistën Kosovarja , tregon se sonte do të vijnë e  këndojnë  edhe këngëtarë me emra, të famshëm ,por edhe personazhe tjera publike.

Pra, në klubin “Kobra City” sonte do të jetë një natë me plot surpriza ,me  një program muzikor e argëtues që do mbahet në mend dhe do pëlqehet nga shumë ata që do të jenë të pranishëm, të ardhur nga shumë qendra tjera jo vetëm të Kosovës./Kosovarja /

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet