Uncategorized

Policia: Një nga tre më të rrezikshmit e bandës, Arbjon Aliko dyshohet se është kthyer nga Siria

arbion-300x136Policia vijon aksionin e saj në Lazarat.

Aktualisht janë shtatë personat që ajo nuk ka arrestuar, nga 21 personat e shpallur në kërkim.

Nga këta 7, 3 prej tyre janë më të rrezikshmit.

Bëhet fjalë për dy vëllezërit Arbion dhe Alban Aliko dhe Bervin Basho.

Raportohet si një prej tyre, 20-vjeçari Arbion Aliko, ka qenë edhe në Siri tek xhihadistët.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Nje koment

  1. po qysh dyshohet dhe nuk e paskeni arestuar me pare??? vritini keta njerez te qelbur kamikazet e dreqit,,pane ca xhamira keta dhe u kthyen ne xhihadista majmune njerez,,race e degjeneruar…nje dite sikur te isha Obama do i kisha zhduk qe ne djep kete fare te ndyre qe ka mbire fale injorances se njezeve

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close