Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Lazarat, policia rrethon shkollën 9-vjecare, dyshohet për persona të armatosur

lazaratPolicia e shtetit rrethon një shkollë në fshatin Lazarat, ku dyshohet për prani personash të armatosur.
Policia njoftoi se në shkollën 9-vjeçare dyshohet se ka persona të armatosur. Ne rrethimin e godines jane te pranishme forcat RENEA, FNSH dhe policia lokale.
Personat me te kerkuar nga policia aktualisht jane Arbjon dhe Alban Aliko. Ata akuzohen zyrtarisht per organizimin e vrasjes se punonjesit te policise se shtetit Ibrahim Basha.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet