Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Mesazhi i fundit i policit të vrarë në Lazarat

bashaMesazhi i fundit që polici i ndjeri Ibrahim Basha ka ndarë më shoqërinë e tij në “Facebook”, ishte një urim për nisjen e muajit të Ramazanit.

Më 18 qershor, ditën kur nisi dhe agjërimi, efektivi i RENEA-s Basha i uron besimtarëve myslimanë një agjërim të lehtë dhe të mbarë.

“Mirëmbrëma të gjithëve miq, shoqëri dhe dashamires! Ju uroj agjërim të lehtë dhe të mbarë. Allahu ua lehtësoftë dhe ua pranoftë agjërimin…”, kishte shkruar Ibrahim Basha.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet