Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Lazarati, ambasada italiane: Mbështesim luftën ndaj krimit të organizuar

gaianiiAmbasada e Italisë i bashkohet Përfaqësive të tjera Diplomatike të akredituara në Tiranë duke i shprehur ngushëllimet e saj familjes së oficerit të policisë i cili mbeti i vrarë, ndërsa i gjendet pranë familjarëve të dy policëve të cilët mbetën të plagosur gjatë kryerjes së një operacioni në Lazarat. Ambasada e Italisë njëkohësisht konfirmon mbështetjen e saj ndaj Autoriteteve shqiptare në luftën e tyre kundër krimit të organizuar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.