Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Berisha: Një akt kriminal i shëmtuar në Lazarat!

berishIsh-Kryeministri Sali Berisha permes nje komenti ne rrjetin social Facebook komentoi zhvillimet e fundit ne Lazarat. “Te dashur miq, nje ngjarje e rende, ne te cilen ka humbur jeten nje efektiv i Policise dhe jane plagosur dy police te tjere, ka ndodhur ne Lazarat. Duke denuar ashper kete krim te shemtuar, shpreh ngushellimet me te thella familjes te efektivit te Policise, te ndjerit Ibrahim Basha dhe ju uroj sherim te shpejt e te plote dy punonjesve te plagosur te Policise. Me kete rast u bej thirrje organeve te zbatimit te ligjit te identifikojne, vendosin e ndeshkojne me forcen e ligjit autoret e ketij krimi te shemtuar! sb”, shkruan Berisha.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
2 Comments
  1. hekuri says

    E dime qe keto krime i organizon ti se je i deshperuar nga humbja e thelle e zgjedhjeve per kryetar bashkie.Krimineli vetem krime di te beje. Te pafshim sa me pare ne burg o kanceri i Shqiperise!

  2. tokesori says

    ne ka njeri qe nuk duhet te flasi o sali je ti. Edhe njehere : RROFSH edhe VOFSH !!!! Sa te jesh ti gjalle keto tragjedi te dhimshme nuk do pushojne. E ke te kote, ti nuk do fitosh KURRE ME .

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet