Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vijon me ritme të ngadalta numërimi në Malësinë e Madhe, ASHE 280 vota para

malesiaNë Malësinë e Madhe kanë mbetur ende 49 QV pa numëruar. Proçesi po ecën me ritme të ngadalta sikundër edhe në Shkodër.

loading...

Rekomandojme

Nga 38 kuti që janë numëruar deri në orën 12:00 të ditës së sotme, kandidati i majtë Tonin Marinaj vijon të ketë një avantazh ndaj kandidatit të djathtë Anton Kokaj me 280 vota.

Rezultati sipas të dhënave të KQZ është si më poshtë:

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet