Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip minute pas minute nga vendi, Kosova, rajoni dhe bota, live 24

Vijon me ritme të ngadalta numërimi në Malësinë e Madhe, ASHE 280 vota para

malesiaNë Malësinë e Madhe kanë mbetur ende 49 QV pa numëruar. Proçesi po ecën me ritme të ngadalta sikundër edhe në Shkodër.

Nga 38 kuti që janë numëruar deri në orën 12:00 të ditës së sotme, kandidati i majtë Tonin Marinaj vijon të ketë një avantazh ndaj kandidatit të djathtë Anton Kokaj me 280 vota.

Rezultati sipas të dhënave të KQZ është si më poshtë:

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet