Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Zyrtare, mbyllet numërimi, Armando Subashi fiton thellë në Fier

subashiRezultati përfundimtar në Fier konfirmon fitoren e së majtës.

Në përfundim të numërimit të 219 kutive të kësaj bashkie, kandidati i majtë Armando Subashi ka marrë 36317 vota kundrejt 25759 votave të kandidatit të djathtë Enkelejd Alibeaj.

Albert Caci ndërkohë që kandidoi për PSD-në ka marrë 4173 vota.

Në këtë qark kanë votuar 67.784 shtetas.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet