Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tension mes komisionerëve në Topojë, Fier

votime fierNe qv 3210 ne komunen Topoje, fshati Gjokalli eshte rregjistruar tension mes komisionereve. Ngjarja ka degjeneruar edhe ne goditje mes anetareve duke sjelle bllokimin e procesit per 20 minuta.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet