Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Modeles super-seksi i grisen strecet

nina-agdal2015Nina Agdal është njëra nga modelet më të kërkuara në botë, ka mbuluar kopertinat e “Sports Illustrated”, por mund t’i ndodhë që t’i shqepen edhe streçet.

Modelja ka publikuar në Instagram një foto, ku tregon se pas ushtrimeve në palestër, i janë shqepur streçet nga mbrapa.

Ajo kishte shkruar se nuk e kishte kuptuar që i ishin shqepur, deri në momentin kur miku i saj më i ngushtë i kishte treguar. Më vonë, Nina kishte postuar një tjetër foto, ku kishte treguar se kësaj radhe streçet ishin në rregull.

Javën e kaluar modelja u fotografua me një palë streçe të Adidasit në pistat e vrapimit të Nju Jorkut, duke u stërvitur. 23-vjeçarja kishte kufje dhe syze, ndërsa vazhdonte pa u shqetësuar programin e saj për të mbajtur trupin në formë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.