Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Arrestohet lacjani, i vodhi 19-vjecares varësen e floririt nga qafa

policia-lezheeePolicia e Lezhës ka arrestuar një 19-vjeçar, pasi akuzohet për veprën penale të vjedhjes. Sipas burimeve zyrtare, mesohet se në pranga ra adoleshenti Aldo Ndoci, banues në Laç, Kurbin.

Sipas policisë, 19-vjeçari i ka vje:dhur me dhunë një varëse floriri që mbante në qafë shtetases M. Sh., 25 vjeçe, banuese në lagjen nr. 14 Durrës. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e kishës Shna Ndou në Laç.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet