Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Vrasja e ndërtuesit për borxhin, prokuroria: 35 vjet burg autorit

policia-shkoderProkuroria e Shkodres kerkon 35 vjet burg per autorin e vrasjes se ndertuesit Palok Lazri.

Ngjarja ka ndodhur ne nentor te vitin 2013 dhe i akuzuar eshte Shpetim Sadiku aktualisht ne burg.

Nga hetimet  Lazri u qellua me tre plumba pistolete ne mes te Shkodres, pas nje konflikti mes tij dhe autorit per shkak te nje borxhi prej 100 mije lekesh.
Autori pretendonte se ndertuesi kete borxh ia kishte vellait te tij pasi nuk e kishte shlyer per punen e bere.
Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.