Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme, Gazeta, Shqip, Online, live 24

Grida Duma zbulon dashurinë e re të saj në spotin elektoral

grida-duma2015Figurat letrare qe perdorin kandidatet politike ne ligjerimin e tyre gjate fushatave elektorale jane nga me te larmishmet edhe pse kane qellim te njejte: Te terheqin sa me shume votues.
E tille duket edhe batuta e Grida Dumës në një spot disa sekondash te realizuar per fushaten e saj ne Bashkine e Durresit.
Grida ka thene se dashuria e saj e re eshte Durresi teksa ka shtuar se e do kete qytet.
VIDEO…:

Like&Share #GridaDuma #punedhedinjitet

Posted by Grida Duma on Saturday, May 30, 2015

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.