Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Cifti i ri, momente intime e dilemash në Big Brother Albania 8

tea-veseli2015Paqartësia e Teas e ka bërë Veselin konfuz. Tea nuk do që këtë të shtunë të flitet për telenovelë, Veseli mendon se gjestet e saj nuk thonë të njëjtën gjë me fjalët.

Si i parashikoni seritë e reja? A do të vazhdojë jashtë shtëpisë kjo telenovelë?

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet