Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Mourinho godet në shenjë: Këta dy futbollistë i dua te Chelsea

oscar-mourinhoKampioni i Premeir League, Chelsea ka synime të mëdha në edicionin e ardhshëm.

Londinezët në mënyre që të janë sa më konkurrues në Champions po synojnë të transferojnë dy yje.

Fjala është për yllin e Liverpoolit, Raheem Sterling dhe futbollistin e Monacos, Ramadel Falcao.

Sterling ka bërë më dije se nuk dëshiron të qëndrojë në Liverpool me arsyetimin se dëshiron të fitojë trofe, kurse Falcao ishte i huazuar në Manchester United, por dështoi t’i bindë drejtuesit e këtij klubi për ta blerë.

Chelsea mund ta marrë Falcaon si huazim.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet