Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Juventus hyn në garë për sulmuesin e Manchester United

persieeeFinalisti i Champion League, Juventus po mendon transferimin e holandezit Robin Van Persie nga Manchester United në merkaton e verës.

Trajneri i United, Luis Van Gaal është i gatshëm ta shes holandezin nëse nënshkruan më sulmuesin e Napolit, Gonzalo Higuain.

Dhe, Juventusi po pret për të nënshkruan më Van Persien, sepse edhe në të kaluarën ka dështuar ta transferojë.

Ndryshe Juventus është fitues i titullit dhe Kupës në Itali, kurse tash po synon ta fitojë edhe Championsin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet