Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ekskluzive/ Isa Mustafa ndryshon drejtorin e Administratёs Tatimore tё Kosovёs

mustafa11-350x197Qeveria e Kosovёs e ka marrё vendimin pёr ta ndryshuar Drejtorin e Pёrgjithshёm tё Administratёs Tatimore. Informacioni ёshtё konfirmuar pёr portalin “Lajmifundit.al” nga burime pranё qeverisё tё cilat rrёfyen se Kryeministri Isa Mustafa e ka firmosur urdhёrin dhe sistemin tatimor tё Kosovёs do ta drejtojё tanimё Nahit Sharku.

loading...

Rekomandojme

Ai zёvendёson nё kёtё detyrё drejtorin e deritanishёm tё tatimeve Behxhet Haliti. Sharku ka qenё deri mё tani zv.Drejtor i Pёrgjithshёm i Administratёs Tatimore tё Kosovёs. Prej ditёs sё hёnё Sharku do tё nisё detyrёn e re pёr tё cilёn ka marrё besimin e qeverisё sё Kryeministrit Mustafa.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet