Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vrasjet në bulevard, italiani “killer me pagesë”, i gjenden foto të viktimave

vrasja-trrrNjë i dyshuar si vrasës me pagesë shtetas italian ka mbetur i plagosur gjatë përleshjes me armë zjarri në bulevardin kryesor të Tiranës të mërkurën.

Policia ka thënë se Salvatore Leticia pas plagosjes është fshehur në një hotel afër vendit të ngjarjes si dhe ka tentuar të zhdukë provat që e implikonin në këtë vrasje.

Gjatë kontrollit nga policia i kanë gjetur në xhep fotot e Mentor Lufit dhe Gerti Goxhës, dy personave që ishte planifikuar të vriteshin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
2 Comments
  1. jesi says

    Killer me pages qe smban mend dhe mban foto te objektivave. O esht budalla o jeni ju qe besoni prralla.

  2. ali says

    Paske eksperienc zotrote
    Pse kish fotot e tyre n xhep atere
    Debile

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet