Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Flori Mumajesi publikon videoklipin “Nallane”

Publikohet projekti më i ri i Flori Mumajesit, i titulluar “Nallane”. Mesohet se Flori e ka bërë vet tekstin dhe muzikën.
Ne video shfaqet Flori dhe Vicky Dj në makinë, gjatë interpretimit të këngës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet