Ja pse Arvizu kishte të drejtë për Olta Gixharin

Showbiz

arvizuuuTeksa po mbyllte mandatin e tij si ambasador ne Tirane, Aleksander Arvizu u pyet disa muaj me pare nese kishte dicka qe i kishte mbetur merak qe nuk e kishte realizuar gjate qendrimit ne Shqiperi.

Me nje qeshje te cilter qe i shkonte formatit te emisionit ku ndodhej, Arvizu tha se i mbetej peng qe nuk ishte takuar me aktoren Olta Gixhari.

Nje takim i tille u mundesua ne fakt publikisht para largimit te ambasadorit Arvizu nga Shqiperia, por....Arvizu duket se ka pasur te drejte.

Aktorja Olta Gixhari ka publikuar se fundi disa foto me te vertete provokuese ku nxjerr ne pah fizikun dhe bukurine e saj...

ME TE LEXUARAT