Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shënohet goli i rrallë nga goditja e këndit


Përkunder humbjes 3:1 kundër Bahias në Copa do Brasil, Paulinho i Luverdense ka shënuar një gol që rrallë ndodhë të shihet në fushatë e futbollit.
Ai ka realizuar gol direkt nga goditja nga këndi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet