Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tiranë, kaloi semaforin e kuq, policia super-gjobë ndaj Getoarit

getoar-selimi-policiaKëngëtari i mirënjohur shqiptar nga Kosova, Getoar Selimi është gjobitur nga policia rrugore e Tiranës pasditen e të martës.

getoar-gjobaGetoari ka marrë një gjobë prej 25 mijë lekë të reja dhe po ashtu edhe penalitet me bllokimin e patentës.

Masa është vendosur nga policia rrugore me pretendimin se këngëtari ka shkelur semaforin e kuq gjatë qarkullimit në Tiranë me makinën e tij të markës BMVV.

Kundravajtja ka ndodhur ne rrugen “ismail Qemali” ne Tirane diten e marte ne ora 15.15 sipas te dhenave qe jane shenuar ne fleten e gjobes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet