iPhone 7 vjen me një risi të pabesueshme…

Kliko per me shume info

iphone7-laserCelulari i ardhshëm i Apple – iPhone 7 – do të vijë me një teknologji të re të integruar në të, e cila mbështetë një tastierë me laser.
Sipas Techcrunch, spekulohet se tastiera virtuale do te jete nje nga risite e iPhone 7.
Mund të duket e çuditshme por një teknologji e tillë tashmë ekziston. Nëse iPhone 7 do të vijë me tastierë laser, kjo do të jetë padyshim arritja më e madhe e Apple për këto vitet e fundit.

Magic Cube është një pajisje e cila projekton një tastierë laser dhe mund të përdoret për PC dhe pajisje iOS dhe Android.

Kliko per me shume info

E tëra çfarë pritet është që Apple ta fusë këtë teknologji në iPhone-in e ardhshëm.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here