Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Veliaj: Askush nuk thotë “të rrojë Saliu se unë do fle mbi plehra”

sallaKandidati pёr kryebashkiak tё Tiranёs Erion Veliaj deklaroi se fushata zgjedhore pёr 21 Qershorit nuk ёshtё pёr tё zgjedhur problemet e familjes sё SHQUP-it. Sipas tij, nё familjet shqiptare pyetja ёshtё nё cilёn shkollё apo çerdhe do e çojmё fёmijёn se nuk ka asnjё shkollё apo çerdhe tё re.

“Më vjen mirë që është këtu ëshë Bamir Topi dhe Shpëtim Idrizi me mbështetësit e tyre. Nuk kam takuar asnjë fanatik që të thotë s’ka problem të rrojë Saliu se unë do fle mbi plehra. Tirana është Tirana e 1 milionë mundësive, e ëndrrës sonë. Por unë nuk mund t’ia dal dot vetëm, kam nevojë për ju që të them se në Tiranë mund të lindë një Steve Jobs”, insistoi Veliaj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.