Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Nëna kap fëmijën duke bërë dicka të pazakontë në dush

nena-femije-dushÇfarë dini në lidhje me fëmijën tuaj që ju kurrë nuk do t’ia thoni ndokujt?
Kjo është pyetja që është paraqitur në faqen e lajmeve të komunitetit Reddit , me disa tregime mjaft të pabesueshme që janë zbuluar.
Ka lishje me djalë të vogël i cili përpiqej të milte veten e vet.
Përdoruesja që ka shkruajtur ka thën : ” Unë e kam kapur djalin tim duke pretenduar të milte qumështin e vet në një kovë , ndërsa ishte duke bërë dush”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.