Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Ish e dashura: Cristiano Ronaldo s`më lejoi të zmadhoja gjoksin

ronaldo-ishIsh e dashura ka thënë se futbollisti Cristiano Ronaldo preferon fermat që nuk kanë kryer ndërhyrje kirurgjikale, pasi sipas tij femrat natyrale janë më të bukura.

Amy Broadbent,pretendon se ka qenë e lidhur për pak kohë me futbollistin 30 – vjeçar. Gjatë një rrëfimi për “The Sun”, Amy, e cila tani është pjesë e një reality shoë në Britani deklaroi se, gjatë kohës që dilte me Ronaldon, i kishte kërkuar atij mendim për të zmadhuar gjoksin.
“Po i tregoja që doja të zmadhoja gjoksin. Ai po përpiqej që të më ndryshonte mendim duke më thënë: Shiko, je shumë mirë kështu siç je, mos e bëj. Femrat natyrale janë më të bukura”, deklaroi 27 – vjeçarja për The Sun.
Siç shkruan gazeta, Amy nuk e ndoqi këshillën e futbollistit dhe gjithsesi e zmadhoi gjoksin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.