Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Zhvishet Rita Ora, foto sic e ka bërë nëna, vetëm me këpucë

rita-ora-zhveshurKëngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka tërhequr vëmendjen e fansave dhe të medieve me një foto tejet provokuese.
E zhveshur krejtësisht, por e mbuluar nga mënyra se si ka pozuar, Rita Ora është fiksuar në këtë foto ku ka veshur vetëm….këpucët.
Fotoja e publikuar në Intagram ka marrë pëlqime dhe komente të shumta nga fansat e këngëtares me famë botërore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet