Monthly Archives: May 2015

Finalja e “Top Fest 12”, Ermali, Lumi dhe Ledri fitojnë cmimin e madh

Ermal Fejzullahu, Lumi B dhe Ledri Vula janë fituesit e “Top Fest 12” me këngën “Shko”.“Top Fest 12”, pas një rrugëtimi muzikor 4 mujor...

Kënga “Kuq e Zi” në Top Fest, Elvana Gjata provokuese në skenë pa të...

Elvana Gjata ka bërë një paraqitje provokuese me këngën “Kuq e zi” në skenë.Elvana është paraqitur me një veshje tradicionale në skenën e Top...

Finalja e Top Fest 12, në pritje të fituesit

Sonte “Top Fest 12”, pas një rrugëtimi muzikor 4 mujor mbërriti në natën finale, ku 12 artistë po garojnë për çmimet e këtij edicioni.Performanca...

Jennifer Lopez “e djeg” Marokun, bën poza provokuese në skenë

Veshje tepër të shkurtra dhe provokuese, levizje tepër sensuale.Me pak fjalë gjithçka shumë seksi dhe kundër traditave marokene.Shfaqja e Jennifer Lopez  mbrëmjen e kaluar...

Vesa “e tradhëton” Big Bastën

E fejuara e reperit nga Shqipëria Big Basta duket se nuk po e dashuron vetëm atë.Është vetë Vesa Luma, ajo e cila përmes një...

Top Fest, Noizy dhe Eglit Doda marrin 2 cmime

Pasi mori çmimin për artistin më të mirë për rrjetet sociale ata kanë marrë edhe atë për më të mirin në hip hopNoizy dhe...

Noizy zbret direkt nga helikopteri dhe përformon në Top Fest

Noizy ka dhënë një performancë spektakolare në performance e tij në Top Fest. Zbritja e tij nga helikopteri në transmetim live mund të krahasohet...

Përplasen dy aeroplanë vdes piloti, bënin shfaqje akrobatike

Dy aeroplanë janë përplasur në qiell dhe janë fundosur në ujrat e detit Adriatik. Për pasojë ka mbetur i vdekur njëri nga pilotët. Ngjarja...

Futbollisti shqiptar shpallet kampion i Anglisë

Adnan Januzaj e ka fituar një trofe me Manchester Unitedin.Futbollisti kosovar, Adnan Januzaj, mund të krenohet me një titull kampioni të fituar këtë edicion.Adnani...

LAJMET E FUNDIT