Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Makina e Paul Walker nxiret në ankand

makina-paul-walkerMakina e famshme e aktorit Paul Walker në filmin ‘Fast and Furious’, e markes Toyota Supra, ka dalë në ankand.

Fansat mund ta shohin nga afër makinën, e cila është përdorur gjatë gjithë filmit. Ajo shfaqet edhe në skenën e fundit të filmit ‘Furious 7’.

Toyota Supra është krijuar nga Eddie Paul në Kaliforni. Vlera e makinës ikonë mendohet të jetë nga 150.000 dollarë deri në 200.000 dollarë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet